Moje Maličká,

Moje Maličká,

Dnes je Ti rok a já mám na jazyku samá klišé. Ale jsem máma a Tobě je ROK, tak snad mám na trochu sentimentu nárok.

Tak třeba mám pocit, jako by to bylo včera, co jsem Tě poprvé sevřela v náručí, a zároveň, jako bys tu s námi byla už věky. Vlastně od vždycky.

Už nejsi zas tak maličká, a přesto vím, že budeš moje sladké miminko, ať vyrosteš sebevíc. I jestli mě přerosteš (to není tak těžké 🤷🏻‍♀️), i až půjdeš k maturitě, vždycky.

Slibuji Ti, že Tě budu doprovázet na Tvé cestě Životem tak dlouho, jak budu moci a jak jen budeš chtít. Budu se za Tebe rvát a pokusím se Tě chránit tak akorát na to, aby sis natloukla čeníšek jen tak trochu, zdravě, tak, jak to musíme zažít všichni, aby z Tebe vyrostla silná a moudrá žena.

A ať mi všechny ty vyšší bytosti nad námi pomáhají, abych Tě vždycky dokázala nesoudit a podpořit, ať Tě Tvá cesta zavede kamkoliv. Jen když tam budeš šťastná.
Už brečím.

Narodil se mi v Tobě velký učitel. Až tajím dech, když se v Tvých očích tu a tam zaleskne ta ultimátní moudrost. Děkuji Ti za pokoru, kterou ve mně probouzíš. Učíš mě, že kolem mně se Vesmír netočí, ale zároveň, že celá Země tepe v jednom rytmu a že máme-li být všichni šťastní, musejí být šťastné mámy a jejich děti. Takže my všichni.

Učíš mě naslouchat instinktům, v něž jsem si dřív netroufla mít důvěru. Nastavujeme si svá vlastní pravidla, která nám fungují (a někdy taky nefungují) přese všechny teorie a názory. Jsou totiž založená na důvěře, respektu a lásce. Děkuji Ti za Tvou důvěru. Kéž to celé zpackám co nejméně 😅

Každý další večer Tě ukládám ke spánku s tou nejhlubší vděčností za Život, za Zdraví, za to, že jsme všichni tři spolu a v Bezpečí 🙏

Přeji nám – a hlavně Tobě – spoustu dalších takových let. Krásných, plných lásky a dobrodružství, výzev a pevných objetí.
Krásné narozeniny, Justýnko ❤️

S láskou máma

One thought on “Moje Maličká,

 1. I just like the helpful information you supply for your articles.
  I’ll bookmark your blog and check again right
  here regularly.
  I’m fairly certain I’ll be informed many new stuff proper right
  here!
  Best of luck for the following!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *